Společnost NiPA Česká Kanada s.r.o. je společnost založená před 2 lety. Ateliér NiPA leží poblíž města Slavonice známého jako památka UNESCO v malebném kraji Česká Kanada.

Doménou  její práce je spojitost s přírodou, přírodními materiály, naukou o lidském těle. Vycházíme z prastarého učení o přírodních zákonitostech, jako je působení vlastních biorytmů člověka, vliv Měsíce, vliv stravy a tekutin na náš organismus, vliv cvičení a správného pohybu v určitých obdobích, vliv dýchání na náš stav.

Činností firmy je tedy výroba lněné originální módy. Oděvy jsou hlavně z přírodních materiálů doplněny o ručně kreslené motivy, dále z biobavlny, vlny a z tkanin z nanotechnologií. Součástí naší společnosti je Centrum zdraví, pohybu a hudby NiPA a Studio zdravého sezení NiPA. Vedeme hodiny cvičení, kurzy, vyrábíme a distribuujeme zdravotnické výrobky.

Co se týká oděvů důraz je kladen na vzdušnost a pohodlnost. Musí splňovat účel praktičnosti i elegantnosti a originality. Oděvy jsou vhodné jak na denní nošení, tak jsou i modely do kanceláří, firem. Dále sportovní oděvy na cvičení a také pohodlné oděvy pro lékaře, zubní lékaře a maséry.


Naši  tvorbu označenou registrovanou značkou NiPA®  najdete v několika obchodech po ČR nabízejících originální módu z přírodních materiálů a zde na našich webových stránkách. 

 

Z přírody jsme vzešli, do přírody patříme. 
Vítáme Vás v přírodě ...  přírodě, která je v nás všech.

 

  „NiPA ...    žít přirozeně“.