Textilní tvorba                   

    

  • Umělecká textilní výroba z přírodních materiálů.

  • V našem ateliéru vznikají dámské módní oděvy, okrajově i dětské a pánské oděvy s ručně malovanými vzory.
  • Vyrábíme tuniky, vesty, kalhoty, sukně, šatovky, bundy, ponča, šaty, sukně, šortky.
  • Vše je šito u nás výhradně z přírodních materiálů. Po ušití může být oděv dotvořen malováním, šněrováním, výšivkou a podobně.
  • Veškré zboží je vyráběno ve standartních velikostech 36,38,40,42,46,48,50 ale specializujeme se na zakázkové zboží přímo na míru podle dodaných rozměrů a také na nadměrné..ale naopak velmi malé velikosti.
  • Používané látky jsou len, bio bavlna, mako bavlna a manšestr.
  • Barevné provedení se mění podle možností.

! Připravujeme:

- oděvy pro těhotné ženy, elegantní a přitom praktické a pohodlné

- svatební šaty ze lnu - přírodní a nositelné stále 

ŠIJEME ZE 100% LNU, BIO BAVLNY, MAKO BAVLNY a MANŠESTRU.

 

Upřesníme-li Vám naši činnost v kostce, jde o výrobu oděvů, které nepostrádají jak praktickou a funkční stránku, tak elegantnost a volnost.

 

Naše výrobky jsou určeny:

1.)...Na denní nošení, pro pohodlnost a volnost během dne díky přírodním prodyšným materiálům. Naše móda nezapomíná na eleganci a jemnost, která ženám sluší.

 

      Kalhoty MANA, manšestr světle hnědá batika 

Bližší popis a fotografie jednotlivých výrobků je připraven v okně: Textilní tvorba - obchod.

 

 

2.)...Návrhy jsou tvořeny i pro ženy, které jsou zaměstnány v bankách, podnicích, ve firmách, kde je nutné být elegantní a seriózní. I v těchto profesích jsou ženy, které by nejraději svůj upnutý kostým mohly vyměnit za volné oblečení neobsahující polyester a podobné umělé materiály, které je nijak nesvazuje a přitom působí elegantně. A i v tom spočívá naše tvorba, spojit elgantnost a funkčnost.

Naše oděvy jsou praktické a pohodlné a přitom originální, spojené s ruční tvorbou. Nepodléhají uniformovanosti a poskytují zakaznicím vytvořit svůj osobitý styl a být sama sebou.

                 

Bližší popis a fotografie jednotlivých výrobků je připraven v okně: Textilní tvorba - obchod.

 

3.)...Dále v naší dílně vznikají modely vhodné pro ty, kteří mají profesi jako je lékař, zubní lékař, masér, fyzioterapeut a podobné profese, které vyžadují soustředěnost a zároveň volnost. Pro ty, u kterých se v zaměstnání vyžaduje převlečení a chtějí zůstat upravení, elegantní a také se chtějí cítit pohodlně a nepodléhat uniformovanosti.

 Kalhoty MEDIK, bez motivu/kapsy všívané po stranách a našité na zadním dílu/ len - smetanověbílá  Kalhoty MEDIK zadní díl/ len - smetanově bílá  Kalhoty MEDIK, pohled na možné stažení u kotníků/ len - smetanověbílá  Kalhoty MEDIK, detail pásku a kapes/ len - smetanověbílá

 

Bližší popis a fotografie jednotlivých výrobků je připraven v okně: Textilní tvorba - obchod.

 

 

4.)...Naše oblečení je navrhováno na cvičení, hlavně na relaxační, dýchací cvičení jako je jóga, chikung, tai-chi. Dále na cvičení pilates a tanec. Oděv je vzdušný, lehký, nepřiléhavý. Neobepíná a nestahuje a tím nebrání správnému krevnímu oběhu, prokrvování a okysličování pokožky. Je ušit tak, aby se dal různě upravovat, například stáhnout u kotníků pro pohodlnější cvičení a zachování tepla pro kotníky, což je velice důležité.

Navrhujeme i sportovní oblečení na turistiku, rekreační běh a volný čas.

 Kalhoty SPORTY, motiv: Lotosový květ/ len- vínová   Kalhoty SPORTY, detai motiv: Lotosový květ/ len - žlutá   

Bližší popis a fotografie jednotlivých výrobků je připraven v okně: Textilní tvorba - obchod.