Termíny cvičení a kurzů

 

Termíny cvičení: 

Aktuální cvičební hodiny:

Probíhají pravidelně již od 5.10.2009, přijít můžete kdykoli bez návaznosti na předešlou hodinu.

Maté zájem o nějaké cvičení z nabídky?  Veškeré informace na e-mailu nebo osobně na mobilu:      777 769 667

ROZVRH CVIČEBNÍCH HODIN na první pololetí 2010 

Pondělí       10.00 - 11.00       PILATES + protahovací a dechová cvičení

Pondělí       18.00 - 19.00       Jóga a power jóga

Středa         15.15 - 15.45        Cvičení maminek s batolaty  

Středa         Individuální hodiny

Středa         18.00 - 19.00        Jóga, power jóga, léčivá jóga a protahovací cvičení

Čtvrtek         Individuální hodiny

           

Uváděné cvičební hodiny probíhají každý týden v určený čas.

 Konkrétnější rozpis: 

 

Termín:                                           Typ cvičení:                                      Místo:                                              Pondělí                                           PILATES, protahovací                                                                                                         10.00 - 11.00 dopoledne               a dechová cvičení                                                                                                                   Vstupné:     50,-Kč/hodina             nebo permanentka na 5-10 hodin45,-Kč/hodina.                                                     PILATES je cvičební systém, jež vede k posílení a protažení svalů celého těla a snaží se přitom využít vyvážené spolupráce těla a mysli. Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo svaly jako základ správného držení těla.

.  

Termín:                                           Typ cvičení:                                      Místo:                                            Středa                                          JÓGA  a dechová a protahovací cvičení                                                                                 9.45 - 10.45 dopoledne                                                                                                                                                           Vstupné:   55,-Kč/hodina    nebo permanentka na 5-10 hodin 50,-Kč/hodina.                                                                                Cvičení v souladu s fázemi Měsíce je hlavně dechové a protahovací cvičení zaměřené na určitou skupinu orgánů a částí těla ovlivňovaných aktuální fází Měsíce. Takovým cvičením pomůžeme našemu tělu k harmonii a rovnováze. Cítíme se odpočati a nejsme unaveni. Takové cvičení je aktivním odpočinkem.                                                                                                                 Jóga je naukou o těle, mysli, vědomí a duši. Jóga je cvičením, které pomáhají udržet tělo zdravé a v dobré kondici.

.............................................................................................................................

 

A něco pro ty menší.......

     

 

Termín:                                           Typ cvičení:                                      Místo:                                                                                  Středa  odpoledne                                                                                                                                                                      Cvičení maminek a dětí od 1 do 2 let                                                                                                                                           Vstupné: 40,-Kč/ cvičební hodina (cca 30 minut)                                                                                                                    Cvičení maminek s dětmi je prospěšný nejen pro tělěsný a duševní vývoj dítěte, ale i pro komunikaci a vztah matky a dítěte. Hodina má velmi hravý a blízký charakter.  Spojuje se v ní kontakt matky masáží miminka a vytváření pozic k posilování jeho těla a i cvičení a posilování těla maminky při vzájemném cvičení.